Likovno-informatički rad učenika Ivan Knežević u najboljih 5 radova

U programu izvannastavne aktivnosti Mali informatičari učenici četvrtih razreda matične i obje područne škole svojim radovima sudjelovali su u natječaju "Plesna kultura u osnovnoj školi"- izrada vizualnog identiteta projekta.

Likovno - informatičko rješenje vizualnog identiteta, rad našeg učenika Ivana Kneževića (4.r Oriovac - učiteljica Đurđica Kuleš) pod mentorstvom Ivana Pehara, učitelja informatike je izabran za jedan od pet najboljih radova odprijavljenih 88 radova iz cijele županije.

Učenik Ivan preuzeo je svoju nagradu u pratnji roditelja i mentora Ivana Pehara na svečanosti i predstavi Plesne revije - 7. Korak u KKD I.B.Mažuranić u Slavonskom Brodu, a rad je bio izložen u holu dvorane s ostalim radovima još nekih naših učenika.

Dodjela nagrada najbljim vizualnim rješenjima za likovni identitet Revije plesa.

Nagrađeni rad učenika Ivana Kneževića

Učenik Ivan Knežević i mentor Ivan Pehar, učitelj informatike.

Inicijativa za promicanje plesne kulture u osnovnim školama Brodsko-posavske županije povezuje plesne i aktivnosti vježbanja učenika sa školskim aktivnostima u  drugim  područjima. I ove godine su to školski programi informatike na način da će najbolji radovi konkurirati u izboru vizualnog identiteta aktivnosti projekta „Plesna kultura u osnovnoj školi“.

Cilj ovog natječaja je pokazati da je moguće ujediniti i povezati različita područja u nastavnom i izvanastavnom radu s djecom i mladima.

O Natječaju: Tema - POKRET, Računalni program - Microsoft Paint, Uzrast - učenici 4. i 5. razreda osnovne škole

Ivan i roditelji ispred izložeih radova ukenika u KKD Ivana Brlić MAžuranić, Slavonski Brod.

objavio: Ivan Pehar   datum: 25. 2. 2016.