Učenici 7.k pobjednici Lan Partya u Kobašu

Drugi LAN party u područnoj školi Slavonski Kobaš održan je uspješno u odličnoj atmosferi.

Ove godine veliki interes učenici su pokazali za društvene igre i zajedničko druženje. Igrao se tu od UNO, Čovječe ne ljuti se, Crni Petar, šaha, mlina i drugih igara na pločama. Imali smo multimedijalnu prostoriju (gledanje filmova na računalnu tematiku) i natjecanje na računalima učionica informatike,

Na računalnim igrama natjecanje se odvijalo u dvije vrste igara FPS i strateškoj igrici na tematiku 2. svjetskog rata. U napetim natjecanjima, timskim vještinama igranja računalnih igara snage su odmjerile 6 ekipa učenika različitog uzrasta i jedna ekipa učitelja i učenika i posebno ponosni na ekipu djevojčica. Igralo se, nadmetalo i sjedilo na rubu stolice od uzbuđenja. Na kraju dugog popodneva u večernjim satima dobili smo i naše pobjednike - 7.k rzred (Stjepan Ćakarić, Lovro Klarić, Ivan Galinović, Filip Tomić, Toni Matok).

Zahvaljujemo se učiteljima na podršci u organizaciji i provođenju aktivnosti: Tereziji, Julijani, Mariji, Josipu i Ivanu. Do nekog novog natjecanja pozdrav svima.

prva podešavanja mreže i igre, uhodavanje

brzo se amosfera zakuhala u natjecanju,

u sobi s društvenim igrama vldalo je pravo prijateljska atmosfera i zabava,

nitko se nije ljutio ni kad je učiteljica gubila u igri

društvene igre su ipak zabavnije od društvenih mreža - družimo se zajedno i uživo

gledalo se u sobi za multimediju filmovi s računalnom tematikom

Pobjednici 7.K na računalnim igricama.

objavio: Ivan Pehar   datum: 8. 12. 2016.