Valentinovo u našoj školi

U četvrtak 13. veljače i u petak, 14.veljače, učenici naše škole obilježili su Dan zaljubljenih- Valentinovo.

Nekoliko dana prije u hodniku naše škole bila je postavljena kutija u koju su učenici mogli ubaciti pismo namijenjeno dragoj osobi, prijatelju

U četvrtak,13.veljače, održan je kratki program koji se sastojao od ljubavnih pjesama našeg školskog zbora, lutkarskog igrokaza  i recitacija, a naši voditelji  upoznali su nas sa životom  svetog Valentina te počecima obilježavanja ovog blagdana.

Na sam dan Valentinova naši školski poštari svima su uručili pisma iz kutije te dijelili poruke o ljubavi  koje su sami marljivo pripremili.

I što reći na kraju? Možda  bi svatko od nas trebao samo  pažljivo pročitati  Pavlov Hvalospjev ljubavi  iz Prve poslanice Korinćanima, gdje su nam navedeni  temelji prave i istinske ljubavi kojoj bismo svi trebali težiti i koja nikada ne prestaje!

Svjetlana Milašin

objavio: Ivan Pehar   datum: 18. 2. 2020.

« Ožujak 2021 »