Čestitka Ministarstva znanosti i obrazovanja

Drage kolegice i kolege,

na izmaku ove godine želim vam osobno zahvaliti na predanosti koju unosite u svoj posao jer smo, ponajviše zahvaljujući vama i vašem entuzijazmu, uspješno priveli kraju prvo polugodište ove nastavne godine. U uvjetima pandemije bilo je iznimno zahtjevno organizirati rad vrtića i škola i zato veliko hvala svima- ravnateljima, odgojiteljima, učiteljima, nastavnicima, stručnim suradnicima i administrativno-tehničkom osoblju. Hvala i roditeljima na razumijevanju i potpori koju su nam pružali, a djeci i učenicima na zrelosti i odgovornosti koju su pokazali.

Izazove s kojima smo se suočavali rješavali smo zajedno u suradnji i uz otvorenu komunikaciju. Vjerujem da ćemo i u 2021. godini, dijeleći odgovornost za postavljene ciljeve, zajednički i strpljivo graditi sustav odgoja i obrazovanja kako bismo našoj djeci i učenicima omogućili što kvalitetniji odgoj i obrazovanje te stjecanje znanja, vještina i stajališta potrebnih za osobni razvoj te gospodarstvo i društva u cjelini.

Svima želim čestit Božić te zdravljem i uspjehom protkanu 2021. godinu!

Ministar
prof.dr.sc. Radovan Fuchs

Cestitka_ministra_MZO.pdf (41.95 KB)

objavio: Ankica Novaković   datum: 24. 12. 2020.

« Lipanj 2022 »