"Govor tijela" - Ispišimo poruke vlastitim tijelima!

Osim plesa, igranja tradicionalnih, modernih igara kao i društvenih igara, svoje smo sposobnosti i sreću okušali u akrosportu - doduše ipak malo prilagođenom. Naime, od naših projektnih partnera i prijatelja iz Madrida te njihovih učenika, dobili smo zadatak ispisati poruku vlastitim tijelima. Naočigled vrlo jednostavan zadatak, ako želite saznati je li bio jednostavan, slobodno pitajte naše petaše :-) Do sada se nismo susretali s ovakvim aktivnostima, ali kako kažu: Za sve postoji prvi put! Tako se naš 5.a. razred okušao i u ovoj disciplini. Odlučili smo ispisati određene poruke vlastitim tijelima te smo to zabilježili u jednom zanimljivom programu, a kasnije sastavili u video koji možete pogledati na poveznici ispod. Kako je ovaj zadatak poprilično zahtjevan što se tiče organizacije same poruke, za ovo je potrebno minimalno dvoje učitelja - jedan koji će s povišenog mjesta navigirati cijelim procesom, a drugi koji će pomoći učenicima u formiranju poruke. Ovim putem želimo reći veliko hvala 5.a. razredu i njihovoj razrednici na suradnji i produktu koji smo dobili. Učenici su na ovaj način razvijali suradnju s drugima, ali i naučili jednu novu i zanimljivu aktivnost. Uživajte u priloženome :-)

objavio: Ankica Novaković   datum: 26. 4. 2022.