Zajedno srcem - 4. akcija iz projekta

Kad svi rade s istim ciljem, kad radom upravlja srce, onda se naprave čuda.

Uspješno, po 4. puta je zaživio naš projekt Zajedno srcem te je održana još jedna velika akcija.

Ovaj put smo bili u Brodskom Stupniku u prostorima Društvenog doma koji nam je Općina Brodski Stupnik rado ustupila. Budući da se u listopadu obilježavaju i Dani kruha, uz sajam rabljene odjeće, obuće, knjiga, igračaka i svega ostalog, organizirana je prodaja kolača i pekarskih proizvoda. Cijena je bila zaista simbolična – 1 kn komad, a cijene odjeće od 2 do 10 kn. Također smo uz suradnju Crvenog križa ponudili mještanima i mjerenje krvnog tlaka i šećera, a korisnici te usluge su mogli dati dobrovoljan prilog. Kolače su pripremali roditelji učenika iz Brodskog Stupnika i time još jednom svojim velikim odazivom potvrdili da je suradnja roditelja i Škole jako dobra. Odaziv na sajam je bio odličan te je cijela akcija bila vrlo uspješna.

Donaciju su nam u tu svrhu dali i Pekarnica Janković te Oriolik kojima zahvaljujemo.

Posebno smo ponosni na sve učenike i roditelje koji su se rado odazvali na našu akciju.

Crveni križ -mjerenje tlaka i šećera

Više slika pogledajte u fotogaleriji.

objavio: Tatjana Hajnal   datum: 17. 10. 2013.