Pobjednici LAN Partya

Prvi LAN party u našoj područnoj školi Slavonski Kobaš održan je uspješno i u odličnoj atmosferi. Veliki broj učenika s nestrpljenjem je očekivalo natjecanje u društvenim i računalnima igricama. Igralo se s kockicama, šah, jamb, čovječe ne ljuti se, UNO, monopoli i igrala se Counter Strike igrica na računalu. U napetim natjecanjima, timskim vještinama igranja računalnih igara snage su odmjerile 6 ekipa učenika različitog uzrasta i jedna ekipa učitelja i učenika. Igralo se, nadmetalo i sjedilo na rubu stolice od uzbuđenja. Na kraju dugog popodneva dobili smo i naše prve pobjednike u pojedinačnim i ekipnim nadmetanjima.

Na računalnom natjecanju pobijedila je u neizvjesnom finalu protiv tima KOF tim osmaša IMMORTALS i odnijela slatku nagradu - vreću slatkiša i osvježenja za dlaku ispred Kofovaca.
Učenici su bili oduševljeni i samo s jednim pitanjem: "Kada će opet biti LAN Party?".

- Uskoro!

Timovi u računalom natjecanju bili su:

Immortals - Marko Orić, Anto Galović, Leon Tomić, Monika Šarac, Antoni Kozić,

KOF (Kings of fails) - Stjepan Čakarić, Filip Tomić, Lovro Klarić, Ivan Galinović, Antun Andrić,

CIOS - Đuro Tomć, Ivan MArtić, Luka Bertolović, Kristijan Posavac, Domagoj (J) Jagodar,

Mastan Luk - Dario Galović, Leon Zavišić, David Bertolović, Mihael JAgodar, Gabrijel Jagodar

Regulators - učitelji Ivan Pehar, Krešimir Klisurić, tehnička podrška Alen Anđelić, učenici Toni Matok i Ivan Čuletić,

timovi Renegedas i Dinamit sastavljen od učenika nižih razreda.

VS

objavio: Ivan Pehar   datum: 21. 12. 2015.