Hrvatski olimpijski dan

I naša škola obilježila Olimpijski dan

Učitelji i učenici OŠ Dr. Stjepan Ilijašević 10. su rujna obilježili Hrvatski olimpijski dan. Njihova ravnateljica, gđa. Ljubica Milašin,  i prof. tjelesne i zdravstvene kulture Darija Jozić - Ratković, dosjetile su se kako bi ovaj dan mogle organizirati kao "športski dan". Svi učenici naše škole su se natjecali u raznim športovima koji su se održavali u školskom dvorištu ili dvorani. Sve je bilo jako dobro organizirano i ugođaj je bio u športskom duhu. Kako je vrijeme odmicalo, tako su najbolji učenici pobjeđivali. Kada su sve discipline završile, slijedila je dodjela nagrada. Medalje koje su učenici dobivali izradila je likovna skupina koju je predvodila prof. Alena Martinović - Mileusnić. Dodjela nagrada se održala u školskoj športskoj dvorani gdje su se svi učenici okupili oko svojih razrednika i željno iščekivali svoje medalje. Ovogodišnji 8.b razred dobio je najviše medalja i tako zasluženo odnio pehar koji im je uručila ravnateljica. Nakon dodjele nagrada, svi su učenici otišli kućama zadovoljni postignutim uspjesima.

objavio: Maja Matošević   datum: 27. 9. 2009.