Ledena bajka u Zagrebu

Učenici PŠ Brodski Stupnik išli su u posjet u Zagreb,16.12.2016.g. Posjetili su Ledenu kuću Djeda Mraza koja je načinjena od leda i ledenih skulptura, u kojoj su pogledali Ledenu bajku Djeda Mraza i njegovih dviju pomoćnica Pahuljica. Najzanimljiviji je bio ledeni tobogan na kojem su se učenici spuštali, kao i ostale skulpture od leda-polarni medvjed, Eskimi,ledene stolice i sl.

Nakon Ledene bajke, uslijedio je panoramski obilazak Zagreba te šetnja do Trga bana Josipa Jelačića i do parka Zrinjevac . Na Zrinjevcu su obilazili adventske kućice (štandove), a uz Djeda Mraza na gitari, koji je pjevao i svirao u parku, učenici su veselo i glasno otpjevali nekoliko božićnih i dječjih pjesmica, te smo upriličili pravo veselje.

Posjet Zagrebu omogućila nam je Općina Brodski Stupnik. Ovim putem se želimo zahvaliti za uspješnu suradnju u 2016.godini, te zahvaliti se Općini na materijalnoj potpori koju nam pruža, kao što je: besplatno korištenje Društvenog doma za nastavu TZK, uređenje sanitarnog čvora za učenike u školi, nabavka prijenosnog koša za potrebe nastave TZK, itd., a koja našim učenicima omogućava bolje uvjete za rad i učenje. Vjerujemo da će se uspješna suradnja nastaviti i dalje!

Voditeljica PŠ Brodski Stupnik
Emica Pišonić,dipl.učiteljica

objavio: Tatjana Hajnal   datum: 20. 12. 2016.