Izložba Dani kruha i Sajam poduzetništva PŠ Brodski Stupnik, 20.10.2017.g.

Dana 20.10.2017.g., u petak, održana je Izložba Dani kruha i Sajam poduzetništva u Društvenom domu Brodski Stupnik kao akcija školskog humanitarnog projekta ''Zajedno srcem''.

Izložbu su uredili roditelji Područne škole Brodski Stupnik po razredima(od 1.do 4.r.) gdje su izložili domaće kolače,kruh,voće, povrće,domaće proizvode(ajvar, džem,pekmez,kuhana rajčica i sl.),a stolovi su bili bogato ukrašeni ručnim radovima(stolnjacima, ponjavama) i starinskim drvenim predmetima.

Sajam poduzetništva je prvi put organiziran, a odazvali su se lokalni obrtnici i OPG-ovi koji su obogatili ovu Akciju. Svoje proizovde su izložili : OPG Jurković (magareće mlijeko, med i propolis),  OPG Zubić( ekološki proizvodi-kupinovo vino), OPG Terihaj ( med i propolis), gđa.Jasminka Dujmović-Kreativna udruga ( unikatni predmeti, ručno rađeni suveniri), gđa.Milka Barac-domaća radinost(zlatovez,domaći kozji sir),Pekarnica Janković ( pekarski proizvodi, kolači, razne vrste kruha), Locorum d.o.o. (predstavljanje komunalnih usluga), te Vjeronaučna skupina s vjeroučiteljicom Ivanom Dujić( učenički radovi-košarice)i vjeroučiteljica Renata Vidović(misijske narukvice).

Uz brojne posjetitelje, odazvao se i načelnik Općine Brodski Stupnik gosp.Goran Jelinić koji je podržao Akciju (besplatno iznajmljen prostor i napitak za izlagače) te se ovim putem zahvaljujemo na podršci.

Medijski su popratili tjednik Posavska Hrvatska i Radio Slavonija.

Ovim putem zahvaljujemo se i svim roditeljima na prekrasno uređenoj Izložbi i još jednoj odličnoj suradnji. Svim izlagačima zahvaljujemo na odazivu te se nadamo da će se nastaviti dobra suradnja sa školom. Svim posjetiteljima zahvaljujemo na posjeti i podršci. Slike pogledajte u fotogaleriji.

Voditeljica Područne škole

Emica Pišonić, dipl.učiteljica

objavio: Emica Pišonić   datum: 22. 10. 2017.