Ljetna škola kreativnosti 2019.

Kao završnu aktivnost projekta „Škola za 21. stoljeće, škola za kreativnost“, Udruga Klikeraj organizirala je 1.6.2019. Ljetnu školu kreativnosti u kojoj je sudjelovalo i pet potencijalno darovitih učenika šestih razreda naše škole.

Učenici su se uz pratnju učiteljice Kristine Milašin Zeba autobusom uputili u Osijek gdje su se družili sa svojim vršnjacima iz ostalih dijelova Slavonije. Naši su učenici u dvije grupe sudjelovali ukupno u četiri radionice: Bijeg iz dvorca, Energija, Arheologija i Antistres. Nakon radionica slijedila je prezentacija produkta nastalog kroz projektnu aktivnost „Pusti otok“, kojeg su učenici izradili obrađujući zadanu temu sa svojim mentorima kroz projektno učenje. Učenici su tako ovim izletom proširili svoja znanja i otkrili nove ideje, a ponovno su i svojim radom i ponašanjem bili na ponos svoje škole i zajednice.

Skupina potencijalno darovitih učenika i psihologinja koja ih je vodila u projektom učenju zahvaljuju se svim roditeljima i učiteljima predmetne nastave koji su nam bili pomoć u ostvarenju ovog projekta. Zahvaljujemo se i učiteljici Kristini Milašin Zeba, voditeljici skupine prilikom pohađanja Ljetne škole kreativnosti koja učenicima uvijek predstavlja veliko zadovoljstvo.

Ana Zdjelarević, mag.psych.

objavio: Ana Zdjelarević   datum: 10. 6. 2019.