ŠKOLSKA NATJECANJA

I u ovoj školskoj godini organizirali smo školska natjecanja iz većine predmeta. Mogi su učenici sudjelovali na školskoj razini, a neki su ostvarili visoke rezultate pa su pozvani i na županijsku razinu natjecanja iz određenih predmeta.

Školska razina natjecanja provedena je iz sljedećim nastavnih predmeta: vjeronauk, engleski jezik, matematika, hrvatski jezik, povijest, geografija, bilogija, tehnička kultura, kemija i likovna kultura.

Prvo natjecanje koje je provedeno bilo je iz vjeronauka. Nakon školskog natjecanja, odabrane su četiri učenice koju su našu školu ekipno predstavljale na županijskom natjecanju u Sl. Brodu. Ekipa je ostvarila 8. mjesto,  a sudjelovale su sljedeće učenice : Ana Janković, Josipa Abramović, Ivana Jozić i Samanta Prigodić. Mentorica je učiteljica Ivana Dujić.

Na županijskoj razini natjecanja iz matematike sudjelovala je Patricija Čuletić, učenica 6. razreda PŠ Slavonski Kobaš. Na županijskom natjecanju ostvarila je 16. mjesto. Mentorica učenici je učiteljica Jacinta Rašić.

Iz povijesti su 2 učenika sudjelovala na županijskom natjecanju, a to su Luka Brzić i Hrvoje Buntak, učenici 7. razreda MŠ, a mentorica im je učiteljica Antonija Jagodar. Hrvoje Buntak ostvario 2. mjesto, a Luka Brzić 8. mjesto.

Učenik Luka Brzić je pozvan je i na županijsko natjecanje iz geografije, a mentorica mu je Snježana Spajić. Na županijskom natjecanju Luka Brzić je bio na 1. mjestu.

Iz likovne kulture rad učenice Ivane Jozić odabran je za državno natjecanje – izložbu , a mentorica je učiteljica Alena Martinović Mileusnić.

Četvero učenika iz tehničke kulture sudjelovalo je na županijskom natjecanju; Maja Kaurin, 5. razred MŠ Oriovac, mentorica Tatjana Hajnal,Mihael Pišonić, 6. razred PŠ Sl. Kobaš, mentorica Marica Jularić, Hana Grbić, 7. razred MŠ Oriovac, mentorica Tatjana Hajnal i Luka Pejić, 8. razred MŠ Oriovac, mentorica Tatjana Hajnal. Najbolji rezultat je ostvarila učenica Maja Kaurin koja je na županijskom natjecanju bila na 2. mjestu.

Svim učenicima i njihovim mentorima čestitamo na uspjehu!

objavio: Tatjana Hajnal   datum: 11. 3. 2014.