1. 8:00 – 8:45
7. 13:10 – 13:55
8. 14:00 – 14:45

eTwinning projekt

Nasa se Škola uključila u eTwinning projekt Frühling und Sommer in unserem Herzen (Proljeće i ljeto u našim srcima). U projekt su uključene i škole iz Poljske i Slovačke. Naši učenici na nastavi njemačkog jezika marljivo rade i sudjeluju u aktivnostima koje su povezane s ovim projektom.

U prilogu možete pogledati fotografije kolega iz Poljske. Naknadno ćemo dodavati sve što radimo u ovom projektu.

učiteljica njemačkog jezika, Slađana Kristek

PROJEKTI

I ove školske godine sudjelujemo u projektima. Kao i prethodnih godina, u projekte su uključeni učenici, roditelji i učitelji.

Trenutno smo uključeni u dva projekta; jedan je međunarodni, a jedan je naš školski koji smo samostalno pokrenuli i po kojem smo već postali prepoznatljivi.

U Međunarodni projekt Šafran uključeni smo već drugu školsku godinu. I ove jeseni su naši učenici posadili šafrane u znak sjećanja na žrtve Holokausta. Šafrani su polako niču ospod zemlje i vjerujem da će na vrijeme zažutjeti i učenike dodatno motivirati da budu dio tog projekta. Ove godine u projektu sudjeluju učenici 8. i 7. razreda MŠ Oriovac i PŠ Slavonski Kobaš.

Drugi naš projekt je Zajedno srcem, humanitarni projekt naše Škole namjenjen našim učenicima. U projektu sudjeluje sve više učitelja, učenika, a posebno je vidljiv porast sudjelovanja roditelja. Naš projekt nudi različitost aktivnosti i sadržaja, tako da nastojimo ponuditi zanimljive sadržaje za što širu populaciju i različite interese.

Ove školske godine, organizirali smo tri akcije u sklopu projekta; sajam u Brodskom Stupniku, izradu i prodaju božićnih ukrasa, te predstavu u Slavonskom Kobašu koja je bila zabavnog i šaljivog karaktera.

Sve akcije su nam bile uspješne, a nadamo se da će takve biti i sljedeće akcije koje budemo organizirali. Ovaj projekt se provodi na razini cijele škole.

Dragi roditelji,

svi smo svjedoci težine današnje situacije koja je ostavila velike tragove na nas, naše okruženje i ljude s kojima živimo.
Mnogi oko nas žive u teškim egzistencijanim uvjetima. Budući da to pogađa i djecu, a time i naše učenike, škola kao odgojno – obrazovna institucija se ne želi zaustaviti samo na prenošenju znanja, nego i na učenju nekih viših vrijednosti.
Ima li išta plemenitije od pomaganja onima koji se bore s egzistencijanim, socijalnim, emocijanim i financijskim problemima?
Stoga smo pokrenuli projekt kojim ćemo uspjeti pomoći našoj djeci  kroz dobrotvorni i humanitarni rad, ali nam je potrebna i Vaša pomoć i suradnja. Vjerujemo da nam je svima teško, ali ako darujemo srcem, ništa nije nemoguće. Svaka sitnica može itekako pomoći da dijete ponese u budućnost sretnije uspomene. Zato Vas pozivamo da nas podržite,da se odazovete i pomognete.
Mi smo odlučiti djelovati, a vi?
Projekt je pokrenut u ožujku ove školske godine i prihvaćen je na sjednici Učiteljskog vijeća 21.03. 2012. Nazvali smo ga Zajedno srcem, a naglasak je na humanitarnom djelovanju. Želimo i možemo organizirati različite aktivnosti kojima ćemo skupljati financijska sredstva, a njima pomoći učenicima naše škole.
Vjerujemo da ćete nas podržati u svim aktivnostima!

Obavijesti vezane uz projekt...

17.11.2017. 12:32
Obavijest o izboru kandidata po natječaju
za stručnog suradnika - knjižničar