preskoči na sadržaj
Osnovna škola "Dr. Stjepan Ilijašević" Oriovac
Webmail Knjižnica Spajalica OnLine tečajevi Forum Kontakti
 

 

 

hhhh8. razred (1988./89.)

8.a razred
  1. Melita Aladrović
  2. Leonardo Babić
  3. Goran Blatančić
  4. Zrinka Čorak
  5. Danijela Čartolovny
  6. Željka Đerek
  7. Ankica Grgurević
  8. Dubravka Grozdanović
  9. Vladimir Haring
  10. Dalibor Jelić
  11. Tomislav Jurić
  12. Mario Klobučar
  13. Damir Kolić
  14. Ivica Kuzmić
  15. Monika Maroš
  16. Josip Mazor
  17. Mirta Mažar
  18. Štefica Miković
  19. Marija Milković
  20. Zrinka Novaković
  21. Ivana Pandurić
  22. Mato Pavlović
  23. Branko Pintar
  24. Helena Pirkl
  25. Mario Ribičić
  26. Gordana Sekulić
  27. Željko Siroglavić
  28. Mirjana Topić
  29. Željko Topić
  30. Dražen Vincek
  31. Marijana Volf
  32. Bernarda Vrljić
  33. Maja Vukadinović

Razrednik: Jelena Grozdanović

8.b razred
(s lijeva na desno)
  1. Nataša Barilar
  2. Marija Milašin
  3. Anto Krištija
  4. Dragan Živanić
  5. Damir Janjič
  6. Antun Volf
  7. Željko Jurić
  8. Damir Milašin
  9. Domagoj Tadić
  10. Dubravko Bunjevac
  11. Anita Zulić
  12. Nataša Balunović
  13. Marija Capan
  14. Maja Matanović
  15. Zrinka Haring
  16. Mirjana Topolovac
  17. Silvija Blekić
  18. Mihaela Palikuća
  19. Perka Vinčić
  20. Anita Kovač
  21. Snježana Majetić
  22. Ivanka Petranović
  23. Krunoslav Zulić
  24. Darko Bježančević
  25. Dagmar Kratofil
  26. Alen Kovačević
  27. Saša Cindrić
  28. Emil Pirkl
  29. Josip Andrić

Razrednik: Nada Vidmar

 

8.c razred
  1. Anita Aladrović
  2. Božica Anić
  3. Ivica Beronja
  4. Manuela Cindrić
  5. Tomislav Glavaš
  6. Đuro Jurčić
  7. Damir Kampić
  8. Krunoslav Klepić
  9. Mirjana (Alojza) Kuzmić
  10. Mirjana (Josipa) Kuzmić
  11. Snježana Kuzmić
  12. Vlado Marić
  13. Gordana Nikolić
  14. Željka Nikolić
  15. Zdravko Paun
  16. Igor Popović
  17. Nataša Popović
  18. Marija Rosandić
  19. Duško Salamurović
  20. Katica Samarždija
  21. Ivan Sekulić
  22. Katarina Sekulić
  23. Tomislav Sekulić
  24. Helena Šoštarić
  25. Ivica Šoštarić
  26. Božica Štimac
  27. Sanja Tintor
  28. Dubravka Vačić
  29. Renato Zulić

Razrednik: Mato Šimunović

 

 




preskoči na navigaciju