1. 8:00 – 8:45
6. 12:20 – 13:05
7. 13:10 – 13:55
8. 14:00 – 14:45

> > >        RAZRED            FORUM            CHAT            FOTOGALERIJA        < < <

Razrednica: Blaženka Ivić

MEĐUNARODNI DAN TOLERANCIJE

Međunarodni dan tolerancije obilježen je  16. 11.2018.                                                                                                   Kako bi obilježili ovaj dan počeli smo se za njega pripremati ranije.                                                                            Majka učenika donirala nam je  kišobran koji smo zajednički kaširali i obojili te ga tako priredili za radionicu. Taj dan bila je organizirana inegrirana nastava . Počela je satom razrednika i radionicom na kojoj su  učenici uočavali pozitivne osobine drugih,ali i sebe samih.Učenici su shvatili da treba voljeti i prihvaćati i drugačije od sebe. Načinili smo vlak ilustriran svojim fotografijama i predstavili svako sebe.  Prilikom predstavljanja  razvijali smo međusobno povjerenje i podršku. Na satu hrvatskog osmišljavali smo poruke tolerancije koje smo čitali i izabrali onu koja je najbolje izricala poruku današnjeg dana  ,,POŠTUJ I UVAŽAVAJ DRUGČIJEG OD SEBE!  “ Tu smo poruku napisali na naš kišobran koji smo izložili sa ostalim kišobranima u holu škole.

Dan je završio pjesmom i  igrom,a učenici su sa sobom  ponijeli samo  pozitivne misli .

Učiteljica Blaženka Ivić

DANI   KRUHA

Obilježili smo Dane kruha u razredu.

Vrijedne  ruke  naših mama!

UPOZNAJMO SVOJE MJESTO

Učenici 2. a  su imali izvanučioničku nastavu Upoznajmo svoje mjesto. Prošetali su Oriovcem u pratnji svoje učiteljice. Cilj nastave je bio upoznati se sa središtem sela te prepoznati i imenovati značajne objekte u blizini škole. Učenici su bili podijeljeni u skupine,a svaka skupina je imala različite zadatke: zapisivati imena ulica, označavati put kojim se krećemo na planu sela, značajne gospodarske objekte, spomenike, važnije ustanove. Nakon povratka u učionicu skupine su iznijele svoja zapažanja i uz pomoć učiteljice sve uočeno izložili na razrednom panou.

Učiteljica Blaženka Ivić

« Studeni 2018 »

Rasti kao stablo

Likovni kutak