MASKENBAL U NAŠOJ ŠKOLI

U petak 1. ožujka 2019. godine održan je prvi maskenbal u organizaciji OŠ „Dr. Stjepan Ilijašević“ Oriovac. Maskenbal je održan kao dio našeg poznatog projekta Zajedno srcem kojeg provodimo već šest godina i uvijek je humanitarnog karaktera.

Maskenbal je bio namjenjen svim učenicima, roditeljima i djelatnicima škole. Cilj same aktivnosti je bio da se dobro zabavimo i skupimo nešto financijskih sredstava za potrebe naših učenika te možemo reći da je cilj svakako ostvaren. U 18 sati u holu škole skupilo se jako puno naših učenika, njihovih roditelja i drugih posjetitelja. Bilo je tu mnoštvo kreativnih maski i puno dobrog raspoloženja. Posjetitelji su imali priliku pogledati i kratki zabavni program na kojemm su naši učenici pjevali i plesali. Čak 97 kandidata prijavilo se za izbor najbolje maske, a veliki poticaj je bila glavna nagrada – mobitel. Nagradu je osvojila učenica 2. razreda koja je nosila kostim sove. Svi prisutni su mali priliku počastiti se krofnama, sokovima i toplim fritulama koje su mirisale iz kuhinje tijekom cijele večeri. Jedna od aktivnosti je bilo i izvlačenje tombole te se zahvaljujemo svim sponzorima koji su nam omogućili vrlo vrijedne tombole. Zahvaljujemo se   na podršci i donaciji Općini Oriovac, Općini Brodski Stupnik, LAG – u Posavina i ljekarni Oriovac.

Posebno smo sretni što se odazvao tako veliki broj roditelja i te smo tako dokazali da zajedničkim snagama i suradnjom možemo napraviti „velike stvari“ jer  radimo zajedno srcem.

objavio: Emica Andrijević   datum: 5. 3. 2019.